ELEMENTY OBKLADOV STIEN A VONKAJŠÍCH PRIESTOROV

Ako by ste mohli spraviť svoje okolie krajším, bezpečnejším a vyhovujúcim Vašich nárokov?

Nielen zlievacie formy a šablóny vyrábame s 15 ročnou praxou, ale aj pomocou nich vyhotovené dlažby, ozdobné obklady, podstavcové kamene, nástenné dosky, striešky na oplotenie a záhradné batole.

Z produktu tzv. výrobný Z-Blok môžete vytvoriť kvetináče, oplotenie, stenu, okrasnú studňu, atď.

Vytvorenie parkovísk, cesty pre cyklistov môžete vyriešiť pomocou výrobku guľovitá čiapka.

Naše drevené obklady až na nerozoznanie sú nápodobné drevu, pomocou nich môžete vyhotoviť obklady náročného intriéru ako aj exteriéru vo Vašom prostredí, ako terasu, vínnu pivnicu, alebo inú vnútornú dekoračnú plochu.

           

JEDINEČNÉ ZLIEVACIE FORMY, ŠABLÓNY A VÝROBNÁ TECHNOLÓGIA

Naše zlievacie formy, šablóny sú vyrobené z jedinečného materiálu na svetovom trhu, sú vyrobené vulkinizačnou technológiou.


 


Zlievacie formy, kvôli ich zvláštnemu materiálovému zloženiu udržiavajú svoje rozmery - takže sa nezmenšujú – sú odolné proti UV-žiareniu, kyselinám, sú mrazuvzdorné a pružné, práca s nimi je mimoriadne ľahká. K výrobe potrebujú len jednoduché orámovanie, nie je potrebné vytvoriť poličkový systém, týmto môžeme ušetriť značné výdavky.

Menej odpadov, vyšší profit, menej problémov!

Na každú našu zlievaciu formu a šablónu dávame 10 ročnú záruku, ale istotne vieme, že sa dajú oveľa dhlšiu dobu používať.

Pomocou našich zlievacich foriem a šablónov môžete efektívnejšie a úspornejšie vyrábať dlažby a ozdobné obklady! Majú dlhú životnosť, sú pružé, ľahko sa čistia, a preto je výroba hopodárnejšia a je menej nepodarkov. 

Keď by ste chceli teraz začať výrobu obkladov, pomôžeme Vám pri odstránení nedostatkov a odovzdáme Vám celú výrobnú technológiu, ako aj za 15 rokov nazbierané vedomosti.

 

NAŠE SLUŽBY

Naplánujte obklad Vašich snov, mi vyhotovíme zlievaciu formu alebo samotný obklad! Zabezpečíme vyhotovenie jedinečných šablónov, podľa vzorov požadovaných od objednávateľa v prípade objednania od určitého objemu.

Pri zriadení nového výrobného závodu pomocou našich  odborných  pracovníkov  zabezpečíme  zavedenie  celej  výrobnej technológie  ako aj  zaškolenie  pracovníkov. Okrem Maďarska už viac ako v desiatich krajinách sme podporili zriadenie nových závodov, medzi inými aj v Thajsku, v Brazílii, na Slovensku a v Rumunsku, atď…

 

 

SPRÁVY - AKTUALITY - NOVINKY

Najnovšia továreň využívajúca technológiu Mouldstencils bola otvorená v Brazílii.

Mouldex v spolupráci so svojim brazílskym partnerom otvára v Brazílii závod a technologické, obchodné a vývojové centrum. Toto centrum bude zodpovedné za šírenie technológie, vzdelávanie, predaj a vývoj miestnych produktov na brazílskom trhu. Zástupca nášho brazílskeho partnera...

Nový rad foriem

Pri sledovaní aktuálnych trendov a požiadaviek trhu neustále inovujeme náš sortiment. Naším najnovším produktom sú imitácie dreva a formy na ich výrobu, pomocou ktorých možno vytvoriť nádherné prostredie, skutočne štýlovú záhradu, terasu alebo vínnu pivnicu.